Merhaba,   

 

Öncelikle bizi tanıyarak ya da tanımadan güvenip hayatınıza dahil ettiğiniz için lütfen şükranlarımızı kabul ediniz.

 

Alessta45, şirket sahibi olarak çalışan bir plâza insanının aradığı kalite, konfor ve fiyat dengelemesinde bir türlü beklentisini yakalayamamış ve bunun üzerine profesyonel iş yaşamından o güne kadarki kazandıklarını ortaya koyarak 4 yıl süren ar-ge çalışmaları nihayetinde kurulmuş bir kadın girişimcinin hikâyesidir. İyi şeyler yapmalıydım! Yoksa çok eleştirilecektim.

 

Çocukluk yıllarımdan bu yana "Sen şimdi bunu beğenmemişsindir!" "Hiçbir şeyi beğenmiyorsun!" "Bunu da mı beğenmedin!" sitemlerine muhatap olan bendeniz, neden zor beğendiğimi tüm dünyaya göstermek istedim. Çünkü anladım ki kalitesiz şeyleri beğenmemek benim elimde değildi, kalite arzusu benim karakterimdi.

 

Üstelik kaliteyi yalnız kendime değil dini, dili, ırkı ne olursa olsun daima tüm insanlığa lâyık gördüm. Biz şimdilik genel kabul görmüş, şu anda trend olan modeller üzerine çalışıyoruz. İleride kendi tasarımlarımızı da sunmayı çok istiyoruz. Eleştirilerinize daima açık olucaz.  Ürünlerimiz için "Tasarım iyi değil", "Modeli beğenmedim!" "Renk olmamış" diyebilirsiniz ama "Sipariş ettiğim ürün bu değildi!” “Deri değildi” “Özenilmemişti" diyemeyeceksiniz. Çünkü yüksek dikkat ve samimi bir gayretle çalışıyoruz.

 

Şu anda tek dileğim, kurduğum bu markanın kendini sürekli yenileyerek değişen insan ihtiyaçlarına tüm dönemlerde cevap veren, her geçen gün artan istihdam hacmi, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla çoook uzun yıllar insanlığa hizmet etmesidir.

 

Biz tüm enerjimizi sizi rahat ettirmek üzerine veriyoruz çünkü şirketimizin tek bir patronu var o da siz kıymetli müşterimizsiniz. Siz gerçek patronumuza işimizi beğendiremez ve memnun edemezsek, hepimizin işine son vereceğinizin farkındayız.

 

Ve gurur sizinki bu alışverişinizle minimum 45 kişiye istihdâm sağladınız. Başta emektâr elleriyle ayakkabılarımıza hayat veren sanatkârlar, tüm danışmanlarımız, tüm tedarikçilerimiz, reklâmcılarımız, styling ekibi, grafiker & fotoğrafçılarımız, modellerimiz, patent danışmanımız, matbaâmız, bilgi işlem-yazılım uzmanımız, muhasebecilerimiz, aşçılarımız, ikram görevlilerimiz ve bu seçkin ayakkabıyı size ulaştıran kargo görevlisi arkadaşımıza kadar hepimiz size minnettârız.

 

Biz kendimize yakışanı yaptık, siz de YAKIŞANI SEÇİN..

 

Kıymetli patronumuza temennimiz şudur ki, bu ayakkabı için cebinizden çıkan her kuruş makro âlemde dönsün dolaşsın 3 misliyle size geri gelsin.

 

En kısa sürede yeniden buluşmak ümidiyle..

Minnettârız güzel insan!

 

Ayşe GÜNEŞ
ALESSTA45 Kurucu

 

 

TEŞEKKÜRLER: 

 

E-Ticaret Yazılım Altyapı              : TİCİMAX Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Ön Muhasebe Yazılım                   : PARAŞÜT Yazılım A.Ş.

PATENT/ MARKA Danışmanı        : [email protected]

LOGO Tasarımı                                : Doğan YALÇIN (aaicreative.com)

Reklam Ajansı                                 : BATU Film’s

STYLİNG                                            : Murat YURT

Fotoğraf Çekimleri                         : Batuhan FİDAN